AZZURRO

Засіб для догляду за підлогою

Миючий засіб для щоденного догляду за кристалізованими мармуровими підлогами, підлогами з натурального каменю, обробленими полімерними емульсіями, глянсовими підлогами та підлогами «терраццо».

Властивості і переваги

  • Ідеально підходить для щоденного прибирання кристалізованих мармурових, глянсових підлог, підлог з натурального каменю, оброблених полімерними емульсіями, підлогами «терраццо»
  • Робить підлоги блискучими, надаючи їм глибокий і насичений колір
  • Сприяє відмінному змочуванню оброблюваної поверхні
  • Миючий засіб включає в себе формулу протидії ковзанню (UL), що дуже важливо при експлуатації глянсових і полірованих підлогових покриттів
  • Досить зручний в застосуванні – не вимагає змивання, видаляє забруднення, не утворю при цьому додаткових нашарувань, не пошкоджує найделікатніші мармурові і поліровані поверхні
  • Нейтральна хімічна природа готового розчину дозволяє використовувати AZURRO для догляду за найвишуканішими покриттями, не залишаючи розводів
  • Завдяки низькому піноутворенню рекомендується використовувати в однодискових і підлогомийних машинах, а також за допомогою мопов в ручному режимі

Сфера застосування

Використовується для щоденного та підтримного прибирання підлогових покриттів.

Правила використання

Перед початком роботи слід прибрати пил і механічні забруднення з поверхні за допомогою пилососа.

Для щоденного застосування використовуйте 2% -4% розчин (20-40 мл розвести у воді до 1л). Нанесіть розчин на оброблювану поверхню за допомогою швабри – мопа або підлогомийної машини, обробіть поверхні і дайте їй висохнути.

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 2% -4% для щоденного прибирання
  • Значення pH концентрату: 9,5
  • Упаковка: 5л (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Високошвидкісні однодискові підлогонатирачі високої потужності. Підходять для догляду та полірування необроблених і вощених підлог, надають поверхням ідеальний блиск. Потужність 2 кВт, обертання диска 300 об./хв, робоча ширина 17"/20"
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Ароматизований миючий засіб багатоцільового використання. Ідеально підходить для щоденного підтримання чистоти всіх твердих поверхонь і підлог. Підходить ручного миття и для застосування з підлогомийними машинами. Поширює в приміщенні приємний і стійкий аромат свіжості. Не потребує змивання.