APPLE ECOLABEL

Ароматизований засіб для миття підлоги та інших твердих поверхонь

Добре очищає різні типи вологостійких поверхонь (глянцева і матова кераміка, кам’яно-керамічні підлоги та ін.). Ідеально підходить для щоденного підтримуючого прибирання. Має тривалий дезодоруючий ефект. Може використовуватися як для ручного, так і для миття підлогомийними машинами. Екологічно чистий склад.

Властивості та переваги

  • Вміст амонієвих сполук ефективно усуває появу небажаних розводів на всіх типах поверхонь
  • Миючий засіб екологічний, безпечний для здоров’я не містить фосфатів, хлору, їдких кислот та інших шкідливих речовин
  • Забезпечує високоякісну очистку оброблюваної поверхні, швидке висихання без розводів і крапель води
  • Зручне застосування — засіб не потребує змивання

 

Сфера застосування

Використовується для щоденного прибирання, для видалення різних видів забруднень.

 

Правила використання

Приготуйте розчин, враховуючи силу забруднення. Нанесіть розчин на поверхню шваброю – мопом, або клінінговою технікою (строго дотримуючись інструкції по використанню техніки). Після нанесення розчину, дайте поверхні висохнути. Для сильних забруднень, повторіть процедуру ще раз.

 

Характеристики продукту

  • Концентрація робочого розчину: 1% -3% (100 мл-300 мл на 10 л води)
  • Значення pH концентрату: 8,9 ± 0,5
  • Упаковка: 1л, 5л (каністра)

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Концентрований універсальний миючий засіб для скла та інших поверхонь. Високоефективний для очищення всіх типів забруднень. Зручне застосування, не потребує змивання водою, не залишає слідів, запобігає осіданню пилу і повторному забрудненню. Екологічний, володіє свіжим запахом. Економічне використання.
Універсальний дезінфікуючий засіб для чищення ванних кімнат і туалету. Ефективно для різних видів твердих поверхонь: ванн, раковин, душових, унітазів, пластика, керамічних поверхонь стін, фурнітури (крани, змішувачі).