Високоефективні засоби для миття та догляду за підлогою з будь-яким покриттям – килимами, плиткою, паркетом, ламінатом, мармуровими і кам’яними підлогами тощо.


Ароматизований миючий засіб багатоцільового використання. Ідеально підходить для щоденного підтримання чистоти всіх твердих поверхонь і підлог. Підходить ручного миття и для застосування з підлогомийними машинами. Поширює в приміщенні приємний і стійкий аромат свіжості. Не потребує змивання.
Миючий засіб для щоденного догляду за кристалізованими мармуровими підлогами, підлогами з натурального каменю, обробленими полімерними емульсіями, глянсовими підлогами та підлогами «терраццо».
Засоби для щоденного догляду за мармуровою підлогою, мийки полірованої підлоги. Призначено для прибирання полірованих і мармурових поверхонь. Надає блиск підлогам, освіжає колір, не залишає розводів.
Сильнодіючий миючий засіб для всіх типів водостійких поверхонь: кам'яно-керамічних і пористих поверхонь, наливних полімерних і бетонних підлог. Також легко бореться з жировими забрудненнями і чорними відбитками від шин і взуття.
Миючий засіб для кам'яно-керамічних поверхонь і грубих підлог. Спеціально розроблено для глибокого очищення дрібнопористих матеріалів. Ідеально миє підлоги в супермаркетах і в зонах високої прохідності. Можна використовувати для миття підлог клінінговою технікою.
Миючий засіб для догляду за захищеними і глянсовими підлогами та глянцевими підлоговими поверхнями. Чистить, захищає і полірує одночасно. Забезпечує максимальний блиск.
Миючий засіб для дерев'яних поверхонь з ефірною олією кедра і полімерними добавками. Ідеальне рішення для миття, чищення та захисту всіх дерев'яних поверхонь - захищених і незахищених підлог, паркету, паркетної дошки, ламінату та ін.
Миючий засіб для текстильних синтетичних і вовняних килимів. Не руйнує фарбу і структуру покриття. Ефективно видаляє бруд і жирні плями. Без піноутворення, ідеально підходить для чищення миючими пилососами, однодисковими машинами або вручну.
Миючий засіб-шампунь для миття килимів (сухою піною). Глибоке чищення м'яких меблів і килимових покриттів. Спеціальні смоли запобігають вторинному забрудненню. Дбайливо ставиться до кольору тканини. Ніжний аромат.