Професійні миючі засоби, безпечна хімія для прибирання

Пропонуємо вашій увазі повну лінійку професійних миючих засобів ля прибирання приміщень. Широкий асортимент засобів, від універсальних до вузькоспеціалізованих, дає можливість очистити практично будь яку поверхню. Універсальні миючі засоби мають делікатний склад і підходять до усіх поверхонь: з пластику, ламінату, дерева, шкірозамінника. Сильнодіючі миючі засоби дозволяють впоратись з сильними забрудненнями та плямами (жир, чорнила, танінові плями, чорні мітки на підлозі, тощо).

Прибирання ванних та туалетних кімнат може бути виконана швидко та легко. Ми пропонуємо миючі та чистячі засоби для всіх поверхонь санітарних зон: кахеля, пластика, хрома, акрилу, скла, для душевих кабін та дзеркал. Багато засобів багатофункціональні: видаляють забруднення на різних поверхнях, можуть використовуватися для щоденного прибирання (робочий розчин від 1%), для генерального прибирання (робочий розчин від 4%), для видалення плям (концентрат).

При виробництві миючих засобів застосовані дорогі парфумовані віддушки найкращих європейських виробників. Вони залишають легкий ненав`язливий запах, швидко вивітрюються (за винятком спеціальних дезодоруючих засобів), гіпоалергенні. Різноманітність запахів на всі смаки: традиційна морська свіжість, легкий яблучний аромат, насичений запах хвої, альпійські луги, цитрусовий та фруктовий букети, вишуканий парфумований аромат.

Телефонуйте: +38 (044) 223-90-63