Sutter Professional пропонує ряд систем дозування, які допомагають автоматизувати подання миючих засобів в пральну або посудомийну машину. Також пропонується низка рішень, які гарантують точне дозування концентрату при приготуванні робочого розчину.


Ці системи здатні вирішити будь-яке завдання автоматичного дозування в пральні, реалізувати точне дозування миючих засобів, і при цьому гарантувати надійну роботу. Використання дозатора дозволяє вести точний контроль витрати хімії в пральні і застрахувати власника від недобросовісних працівників.
Дозатори миючих засобів та ополіскувача для посудомийних машин. Дані насоси-дозатори є технологічною досконалістю в перистальтичних дозуванні, так як виробник є світовим лідером.
Спеціально розроблені для використання з концентрованими миючими засобами RATIO. Системи пропонують точне дозування, полегшують роботу персоналу, прості і легкі у використанні.
Механічна помпа для дозування рідкої хімії в'язких миючих засобів. Підходить для всіх каністр ємністю 5 літрів. При кожному натисканні помпа виділяє 30 мл рідини.