Професійні серветки з мікрофібри Pongal (Іспанія)

Pongal (Іспанія) Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний і довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам і вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів та інших подібних об’єктів.

Властивості і переваги

  • Професійна серветка за ціною звичайної
  • Висока поглинаюча здатність. Серветки для прибирання Pongal ефективно вбирають не тільки воду, але також пил, бруд, жир, сліди від пальців. Це універсальний засіб для сухого та вологого професійного прибирання.
  • Ідеальне очищення і полірування. Найтонші мікрофіброві волокна проникають навіть у найдрібніші пори і мікротріщини, що дозволяє ефективно видаляти бруд з будь-яких поверхонь. Якість прибирання значно підвищується.
  • Не потребують витирання насухо. Розщеплені кінці мікроволокон створюють капілярний ефект. Волога повністю всмоктується, не залишаючи розводів і ворсинок. Відпадає необхідність додатково протирати поверхні, що очищаються. В результаті прибирання займає набагато менше часу.
  • Легкий догляд, довговічність. Мікрофіброві серветки Pongal можна прати в машині. Вони виготовлені з матеріалу високої міцності. Якщо вироби правильно експлуатувати, вони витримують до 300 прань.
  • Економічність. Експлуатаційні властивості і високі якісні характеристики мікрофібрових серветок дозволяють істотно знизити витрату миючих засобів.

Сфера використання
Професійні серветки з мікрофібри Pongal можна використовувати при чищенні і догляді за меблями, кахлем, сантехнікою, тощо. Сухі ганчірки використовуються для видалення пилу. Злегка вологі — для очищення різних поверхонь із пластику, скла, плитки, дерева, хрому та інших матеріалів, що не окислюються. Максимальний ефект мікрофібри проявляється після 3-4 використань.
Завдяки універсальним властивостям і якості серветок Pongal, вироби активно застосовуються в роботі клінінгових компаній, в інших сферах професійного прибирання.

Догляд за професійними серветками з мікрофібри

Якщо серветка не дуже забруднена, достатньо обполоснути її під струменем води. Після інтенсивного використання слід випрати її вручну або в машині з нейтральним миючим засобом при температурі не вище 60°C і висушити при кімнатній температурі. Не можна використовувати відбілюючі засоби та кондиціонери.

Характеристики продукту

  • Тип волокна: мікрофібра
  • Розмір: 40×40 см
  • Щільність тканини: 330 г/м²
  • Колір: червоний, блакитний, зелений, жовтий

Виробництво: Pongal Textiles (Іспанія)

З цим товаром вас може зацікавити:
Легкий, зручний та практичный кошик для покоївки. Незамінне рішення для прибирання номерного фонду в готелі. Постачається в комплекті з трьома професійними пляшками для миючого засобу.
Надійний механізм для нанесення робочого розчину. Тривалий термін служби. Ергономічна форма. Професійне, рівномірне розпилення. Встановлено блокування розпилення.