Мікрофібра Sitec (Польща) для професійного прибирання

микрофибра SitecПромисловий протиральний матеріал торговельної марки SITEC цінується за якість, міцність і високу поглинаючу здатність, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.

Властивості та переваги

  • Висока проникаюча можливість. Мікрофібра Sitec складається з дуже тонких волокон. Потрапляючи в найдрібніші пори, матеріал якісно очищає будь-які поверхні, навіть дуже гладкі.
  • Підвищена здатність поглинання. Мікрофіброві серветки для прибирання SITEC MF340 Barneo мають високу щільність тканини, можуть всмоктувати і затримувати в собі велику кількість води, бруду і пилу. Завдяки цій властивості, а також антистатичному ефекту — це універсальний засіб для професіоналів.
  • Не залишають розводів, плям і ворсинок. Розщеплені кінці мікроволокон вбирають найдрібніші краплі вологи. Додатково витирати поверхні насухо після цього не потрібно. Час прибирання значно скорочується.
  • Очищають від жиру, легко видаляють сліди від пальців на гладких поверхнях.
  • Мають підвищену міцність і довговічність. При правильному використанні можуть витримувати до 300 циклів пранння без втрати якості.

Сфера використання

Ганчірки з мікрофібри Sitec MF340 мають універсальні властивості, значно підвищують якість, скорочують час професійного прибирання. Завдяки цьому, вироби широко використовуються для очищення поверхонь в готелях, ресторанах, ділових і торгових центрах, в роботі клінінгових компаній.

Догляд за серветками для професійного прибирання з мікрофібри

При незначному забрудненні, ганчірку досить промити під струменем води. Після інтенсивного використання її слід випрати вручну, за допомогою нейтрального мила, або в пральній машині при температурі 60°C.

При пранні не слід використовувати кондиціонери і відбілюючі засоби. Це знижує ефективність мікрофібри. Сушіть серветки при кімнатній температурі.

Характеристики продукту

  • Тип волокна: мікрофібра
  • Розмір: 38×38 см
  • Щільність тканини: 340 г/м²
  • Колір: червоний, блакитний, зелений, жовтий

Виробництво: Barneo (Польща)

З цим товаром вас може зацікавити:
Надійний механізм для нанесення робочого розчину. Тривалий термін служби. Ергономічна форма. Професійне, рівномірне розпилення. Встановлено блокування розпилення.
Легкий, зручний та практичный кошик для покоївки. Незамінне рішення для прибирання номерного фонду в готелі. Постачається в комплекті з трьома професійними пляшками для миючого засобу.