Для зручності ручного прибирання і приготування робочих розчинів ми пропонуємо ряд аксесуарів, які полегшать роботу персоналу готелю або клінінгової компанії. Всі аксесуари призначені для професійного використання, виготовлені з якісних матеріалів і мають тривалий термін служби.


Промисловий протиральний матеріал (мікрофібра) торгової марки SITEC цінується за якість, міцність і високу здатність до поглинання, ідеально підходить для очищення, полірування та сушки більшості поверхонь. Ганчірки SITEC MF340 успішно використовуються для професійного прибирання.
Мікрофіброва серветка для професійного прибирання іспанського виробника Pongal® — ефективний, надійний та довговічний матеріал. Завдяки високим якісним характеристикам та вигідній ціні, користується попитом і активно використовується в роботі клінінгових компаній, при прибиранні готелів, ресторанів, тощо.
Легкий, зручний та практичный кошик для покоївки. Незамінне рішення для прибирання номерного фонду в готелі. Постачається в комплекті з трьома професійними пляшками для миючого засобу.
Розпилювач для використання з каністрами ємністю 5 літрів. Має спеціальну кришку, яка накручується на каністру. Довга трубка дозволяє легко і швидко обробити будь які важкодоступні ділянки.
Надійний механізм для нанесення робочого розчину. Тривалий термін служби. Ергономічна форма. Професійне, рівномірне розпилення. Встановлено блокування розпилення.